Wyślij wiadomość
Dom

Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Różnorodność kolorów i rozmiarów dostępnych w marce Wonder jest imponująca.Gorąco polecam taśmę klejącą marki Wonder ze względu na jej jakość., funkcjonalność i wszechstronność.

—— Ericka.

Dzięki temu oszczędzam sobie czasu i kłopotów, nie muszę już szukać nożyczek ani walczyć z nożyczkami.

—— Omar

Jestem absolutnie podekscytowany taśmą do papierniczej marki Wonder!a powierzchnia do pisania sprawia, że jest niesamowicie łatwe do odczytania i organizowania.

—— Kollazo

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

   

  Foshan Inder Adhesive Products Co., Ltd. posiada międzynarodowy wiodący poziom linii produkcyjnej wysokiej prędkości powłoki oraz sprzęt przetwórczy i profesjonalne urządzenia do produkcji klejnotów.Aby zaspokoić zróżnicowane wymagania naszych klientów, jesteśmy wyposażeni w w pełni automatyczne maszyny do cięcia, pakowania i uszczelniania o stabilnej wydajności, które pomagają w produkcji naszych produktów,w celu poprawy wydajności produkcji i zapewnienia jakości naszych produktów.

   

  Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

  Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

  Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

 • OEM / ODM

   

   

  Mamy profesjonalny zespół dla klientów, aby zaprojektować opakowania detaliczne, wszechstronne, aby spełnić wymagania zamówienia klienta, projekty OEM i ODM są bardzo mile widziane.Zespół serwisowy ustomerPaństwa relacje z nami będą poufne dla osób trzecich.

  Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

 • R & D

  Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. posiada profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy złożony z doświadczonych inżynierów posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie techniczne w zakresie produktów klejących.Zaangażowanie w badania i innowacjeJako główna baza produkcyjna w południowym Chinach, niezależnie badamy i opracowujemy emulsję akrylową na bazie wody do taśmy uszczelniającej,o rocznej produkcji 80- Tysiąc ton.

  W 2006 r. założyliśmy "Foshan Emulsion Polymerization and Adhesive Products Engineering Technology Research and Development Center", wykwalifikowane laboratorium emulsji polimeryzacyjnej.Z 24 krajowymi patentami i aktywnym udziałem w opracowaniu krajowej normy dla taśm klejących wrażliwych na ciśnienie na bazie wodyPokazujemy nasze zaangażowanie w doskonałość i przywództwo w branży.

   

  Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Szczegóły kontaktu
Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Lucia Liang

Tel: +86 13702924509

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)