Home videos Playlist About us Official Web
Polish

Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd.

jakość Taśma opakowaniowa BOPP, Taśma papiernicza BOPP manufacturer from China

quality supplier VR Show Main Products
Wstęp

DM.pdf

Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. (zwana dalej ′′Spółką Indera") jest wspólnym przedsiębiorstwem założonym przez Taiwan ACHEM Technology Corporation i FSPG HI-TECH Co., Ltd. w 1991 r.Do jej produktów należą głównie taśmy opakowaniowe BOPP, taśma papierowa, taśma dwustronna, taśma papierowa, taśma foliowa, taśma z tkaniny, taśma maskująca, klej lateksowy i inne specjalne taśmy z jednolitym znakiem towarowym "WONDER".

 

Firma Inder wprowadza w życie doskonałą, nowoczesną strategię zarządzania przedsiębiorstwem, posiada grupę personelu administracyjnego i technicznego na wysokim poziomie,przywóz i przyjęcie zaawansowanego sprzętu produkcyjnego i koncepcji administracyjnejFirma Inder jest zawsze liderem w dziedzinie produktów klejących ze względu na stabilność jakości produktów.Przejrzał ISO9002 Quality Authentication zatwierdzony przez American Barbieri Quality Registrars Inc w 1999 roku, a wersja została zaktualizowana w lutym 2002 r. 4 elementy jej produktów przeszły inspekcję American UL Standard w 2000 r., a w kwietniu 2005 r. przeszły uwierzytelnienie środowiskowe ISO14001.Jego krajowa sieć marketingowa obejmuje ponad 10 miast., takich jak Guangzhou, Shenzhen, Fuzhou, Xiamen, Hangzhou, Szanghaju, itp., Aby zadowolić użytkowników krajowych.Ameryka, Japonia, Azja i Afryka.

 

Jako wiodące przedsiębiorstwo w branży taśm, Inder Company opiera swoje zasady zarządzania na "dostarczaniu najlepszej usługi,Najbardziej rozsądną cenę i najlepszą jakość dla klientów" i opiera się na zasadzie "podkreślania stałego rozwoju talentów i zarządzania na zawsze"W ciągu najbliższych 3-5 lat, Inder Company planuje rozszerzyć swoją działalność do największej bazy produkcyjnej produktów z serii klejnotów na bazie wody.1 marka na rynku taśm klejących w Chinach.

 

 

 

 

 

Zobacz więcej
Szczegóły firmy
Adres biura: nr 222 Fenglin Road dzielnica Chancheng Foshan Guangdong Chiny
Adres fabryki: nr 222 Fenglin Road dzielnica Chancheng Foshan Guangdong Chiny
Czas pracy: 8:00-17:00(czas Pekinie)
telefon służbowy: 86-757-82210082-82511141(Czas pracy)   
Menedżer klienta
Ms. Lucia Liang
telefon służbowy: +86 13702924509
WeChat: 13702924509